ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬЗапобігання корупції
 Версія для друку

Законодавство та нормативно-правові акти в сфері запобігання корупції 

ПОЛОЖЕННЯ про сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Кіровоградській області (уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції)

Нормативні та організаційно-розпорядчі документи:

ПЛАН заходів щодо попередження та виявлення корупційних правопорушень в Управлінні ДСНС України у Кіровоградській області на 2018 рік

ПЛАН заходів щодо попередження та виявлення корупційних правопорушень в Управлінні ДСНС України у Кіровоградській області на 2017 рік

ЗВІТ про проведену роботу за 2017 рік

Порядок взаємодії сектора з питань запобігання та виявлення корупції з відділом персоналу Управління щодо виконання вимог антикорупційного законодавства

Порядок проведення перевірки факту подання особами начальницького складу, державними службовцями та особами, які претендують на заміщення вищезазначених посад в підрозділах У ДСНС України у Кіровоградській області, електронних декларацій відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”

Вказівка начальника У ДСНС в області на виконання окремого доручення Голови ДСНС України від 22.06.2017 В-109 «Про подальше вдосконалення антикорупційних заходів шляхом запровадження систематичної взаємодії з правоохоронними органами»

Вказівка начальника У ДСНС в області щодо недопущення порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Доручення начальника У ДСНС в області "Про вдосконалення превентивних заходів у сфері запобігання проявам корупції"

Наказ У ДСНС в області "Про затвердження Порядку взаємодії сектора з питань запобігання та виявлення корупції з відділом персоналу Управління щодо виконання вимог антикорупційного законодавства"

Наказ У ДСНС в області "Про експертизу проектів організаційно- розпорядчих документів на наявність корупційних чинників"

Наказ У ДСНС в області "Про перевірку подання особами начальницького складу, державними службовцями та працівниками підрозділів Управління електронних декларацій відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”

Суб'єктам декларування

Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування затверджений рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.07.2016 за № 959/29089,https://nazk.gov.ua/sites/default/files/poryadok_vedennya_reestru.pdf;

"Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю" (із змінами, внесиними рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 № 18, від 30.09.2016 № 57, від 03.11.2016 № 106, від 13.01.2017 № 24, від 22.02.2017
№ 59, від 16.03.2017 № 85), https://nazk.gov.ua/sites/default/files/roz_yasnennya_20.03.17_docx.docx.pdf;

Роз'яснення щодо визначення суб'єктів декларування, передбачених підпунктом “и” пункту 1 та пунктами 2, 3 частини першої статті 3 Закону України “Про запобігання корупції” (щодо посадових осіб юридичних осіб публічного права),https://nazk.gov.ua/sites/default/files/rozyasnennya_yuopp.docx.pdf;

Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, https://nazk.gov.ua/news/zagalni-rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy-osib-upovnovazhenyh;

Роз'яснення щодо заповнення електронної декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, із заповнення розділів декларації у “Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, https://nazk.gov.ua/deklaraciya/.

Повідомити про коруцпцію

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою:  25015 м. Кропивницький вул. Пашутінська 1, звернутися з електронним листом на адресу pash@kw.ukrtel.net, або за телефоном (0522) 22-05-42 (тел., факс).

Також повідомляємо, що на офіційному веб-порталі У ДСНС в області у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

 

Запобігання провопорушенням

Підвищення довіри та авторитету служби цивільного захисту серед населення є одним із найважливіших пріоритетів в діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій. Тому на будь-які факти протиправних дій з боку співробітників У ДСНС України у Кіровоградській області керівництво Управління спільно з іншими зацікавленими службами реагує жорстко та принципово.

Контроль за дотриманням законності покладено на сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління. Зокрема, працівниками СПЗ та ВК постійно здійснюються раптові перевірки діяльності міськрайвідділів та галузевих служб У ДСНС в області. У разі виявлення недоліків у роботі та протиправних дій негайно вживаються заходи щодо їх усунення, а винних притягують до відповідальності.

На сектор покладено забезпечення реалізації державної політики в сфері завдань, спрямованих на профілактику проявів корупції, хабарництва, зловживань службовим становищем особовим складом, пов’язаних з виконанням їх службових обов’язків. Здійснення у співпраці з правоохоронними органами заходів спрямованих на профілактику та попередження корупційних дій, хабарництва та інших правопорушень, забезпечення всебічної й об’єктивної їх перевірки, внесення пропозицій щодо реагування на них.

Сектор є самостійним структурним підрозділом У ДСНС України у Кіровоградській області, підзвітний керівникові У ДСНС України в області та підзвітний і підконтрольний начальнику відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України.

Основна увага підрозділу приділяється організації та проведенню профілактичної роботи серед працівників підрозділів служби цивільного захисту області з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших правопорушень, пов'язаних з корупцією, а також порушень вимог чинного законодавства України.

Одним з основних пріоритетних напрямків у подоланні такого суспільно небезпечного явища, як корупція, є робота з громадськістю. Тому пересічні громадяни, підприємці та представники громадських об'єднань мають усвідомлювати, що запобігти та протидіяти корупції можливо тільки спільними зусиллями.

За усіма зверненнями громадян, навіть анонімними, що надходили на телефони довіри Управління ДСНС та СПЗ та ВК Управління ДСНС України у області щодо неправомірних дій з боку співробітників підпорядкованих підрозділів, було проведено ретельні перевірки, заявникам надано відповіді.

Подолання корупції в суспільстві залежить насамперед від усіх нас, тому про всі відомі випадки хабарництва та інші корупційні діяння серед співробітників та працівників підрозділів У ДСНС України в області, просимо повідомляти у сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління та на телефон довіри. Конфіденційність та анонімність повідомлень гарантована.

Телефон довіри У ДСНС України у Кіровоградській області – (код 0522) 22-98-52

Телефон «гарячої лінії» - (код 0522) 22-06-85

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції - (код 0522) 22-05-42 (тел., факс) 

 

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ на 2016 рік

Антикорупційна програма Управління ДСНС України у Кіровоградській області на 2017 рік (з додатком)

 

 

 

 

 

 

    Твіт