ГоловнаОстанні новини1 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя служби порятунку: історія Тетяни Рябчук – старшої викладачки навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС Закарпаття

Опубліковано: 01.12.2018, 11:55

За доброю традицією, у вихідні знайомимо суспільство із рятувальницями ДСНС. Сьогодні розповімо про Тетяну Рябчук – старшу викладачку Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Закарпаття.

Бажання носити офіцерські погони виникло у Тетяни ще в дитинстві, коли маленькою бігла гарнізоном, приміряла кітель та фуражку батька, який був військовим та ставала у стрій разом із солдатами. Тож, коли дівчині виповнилося 19 років, вона впевнено пішла призиватись до військової частини Д-0180 Військ цивільної оборони МНС України, де і отримала своє перше звання – рядова.

Далі, коли на базі Частини технічної служби Управління МНС України в Закарпатській області та військової частини Д0180 військ Цивільної оборони МНС України було створено Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення, Тетяна перейшла працювати до групи радіаційного та хімічного захисту на посаду старшого хіміка, паралельно здобуваючи освіту психолога.

«Згадую свій перший виїзд, коли у 2010 році мене, ще "зелену", але з повним багажем знань з психології, відправили надавати допомогу родині гірського рятувальника, який загинув під час сходження снігової лавини у Карпатах. Було нелегко, адже бажання допомогти людям, перемагали сумні думки через втрату колеги. Довелось швидко брати себе в руки та опанувати власні емоції, адже моєї турботи потребувала родина, яка втратила люблячого батька та чоловіка», - зауважує Тетяна.

Наразі ж наша героїня навчає мешканців Закарпаття правилам пожежної безпеки, основам цивільного захисту та безпеці життєдіяльності, викладаючи у навчальному пункті АРЗ СП. Особливу увагу викладачка завжди звертає на першу медичну допомогу, бо впевнена, що її має вміти надавати кожна людина. Підтвердженням цьому - реальний випадок з її життя, коли Тетяна врятувала від загибелі чоловіка. Останній, через проблеми із здоров’ям, міг захлинутися водою, коли долілиць лежав на вулиці в калюжі. Двоє хлопчаків намагалися допомогти людині, але просто не знали як це правильно зробити і лише шкодили своїми діями постраждалому. Тетяна ж не розгубилася: перевівши чоловіка у стабільне положення, надала йому першу домедичну допомогу й викликала "швидку".

Навчаючи широкий загал правилам безпеки, Тетяна переконана: рано, чи пізно люди таки усвідомлять необхідність відповідально ставитися до збереження власного здоров’я та життя.

Пані Тетяні ми бажаємо успіхів у роботі та нагадуємо, що більше історій про жінок у лавах ДСНС можна знайти в нашому тематичному розділі:http://www.dsns.gov.ua/ua/enderna-politika.html

5.JPG

4.jpg

2.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
15 Грудня11:17 Кіровоградська область: рятувальники нагадують громадянам про небезпеку під час перебування на кризі
15 Грудня11:15 Рятувальники забезпечують пожежну і техногенну безпеку під час проведення Об'єднавчого Собору
15 Грудня08:25 У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на Київщині відкрито Музей цивільного захисту «Зірка Полин»
15 Грудня07:46 Важливо! Поради щодо поведінки при штормових попередженнях узимку
14 Грудня17:05 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня16:17 Рятувальники Кіровоградщини навчали громадян відповідально ставитися до пожежної безпеки у зимовий період
14 Грудня13:42 Кропивницький: рятувальники вчились прийомам психічної саморегуляції
14 Грудня11:24 Кропивницький: рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня11:00 Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!
14 Грудня09:06 Заступник начальника Управління у програмі «Тема дня» розповів про наслідки ускладнення погодних умов на території Кіровоградщини
14 Грудня08:02 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 7 годину 14 грудня)
14 Грудня07:45 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня14:23 Працівники підпорядкованих підрозділів Кіровоградщини проводять відпрацювання зимових водойм
13 Грудня12:05 Кіровоградська область: рятувальники продовжують переконувати громадян, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо
13 Грудня09:18 Увага! Погіршення погодних умов у Кіровоградській області
Останні новини