ГоловнаОстанні новини14 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія Ліни Костеревої з 3-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України

Опубліковано: 14.04.2018, 12:09

За доброю традицією продовжуємо знайомити суспільство із рятувальницями ДСНС, які на рівні з колегами чоловіками не бояться брати на себе також і величезну відповідальність за життя українців.

Сьогодні розповідаємо про Ліну Костереву з 3-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (с. Жеребкове). “Рятувальну” кар'єру  жінка розпочала ще у 2008 році, будучи курсантом Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Закінчивши навчальний заклад та отримавши своє перше офіцерське звання, Ліна відправилася за розподілом до Бази ресурсного забезпечення та аварійно–рятувальних робіт ДСНС України (нині 3-й Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України). Будучи заступницею начальника  відділення радіаційного та хімічного захисту аварійно–рятувальної частини аварійно–рятувального загону, жінка створила в підрозділі атмосферу відкритості і довіри. Підлеглі характеризують пані Ліну як демократичного лідера і завжди можуть звернутися до неї за допомогою чи порадою.

У 2016 році Ліна Костерева була призначена на посаду начальника групи забезпечення життєдіяльності частини спеціалізованих рятувальних робіт аварійно–рятувального загону та отримала у своє підпорядкування не лише особовий склад, а й тяжку інженерну техніку, яку використовують для розчищення доріг та буксирування транспортних засобів під час ускладнення погодних умов.

Зараз пані Ліна проходить службу на посаді провідного фахівця відділу планування та контролю, де їй допомагає не лише багаторічний досвід роботи  на керівній посаді, а й коханий чоловік, який разом з нею служить в аварійно-рятувальній частині. Зізнається - свою професію дуже любить і неабияк тішиться тим, що може поєднати щасливу сім'ю та благородну справу — допомагати людям.

Друзі! Ми вже готуємо для вас нове надзвичайне знайомство з українськими рятувальницями. А для всіх, хто слідкує за нашими новинами  нагадуємо, що усі матеріали стосовно ґендерної політики Служби можна знайти за посиланням: http://www.dsns.gov.ua/ua/enderna-politika.html

костерева.jpg


   
Останні новини
17 Грудня09:29 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 813 пожеж
17 Грудня07:42 Рятувальники Луганщини отримали п'ять нових пожежних автомобілів
17 Грудня07:39 Рятувальники забезпечили пожежну і техногенну безпеку під час проведення Об'єднавчого Собору
17 Грудня07:35 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
15 Грудня11:17 Кіровоградська область: рятувальники нагадують громадянам про небезпеку під час перебування на кризі
15 Грудня08:25 У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на Київщині відкрито Музей цивільного захисту «Зірка Полин»
15 Грудня07:46 Важливо! Поради щодо поведінки при штормових попередженнях узимку
14 Грудня17:05 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня16:17 Рятувальники Кіровоградщини навчали громадян відповідально ставитися до пожежної безпеки у зимовий період
14 Грудня13:42 Кропивницький: рятувальники вчились прийомам психічної саморегуляції
14 Грудня11:24 Кропивницький: рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня11:00 Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!
14 Грудня09:06 Заступник начальника Управління у програмі «Тема дня» розповів про наслідки ускладнення погодних умов на території Кіровоградщини
14 Грудня08:02 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 7 годину 14 грудня)
14 Грудня07:45 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
Останні новини