ГоловнаОстанні новини14 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія Ліни Костеревої з 3-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України

Опубліковано: 14.04.2018, 12:09

За доброю традицією продовжуємо знайомити суспільство із рятувальницями ДСНС, які на рівні з колегами чоловіками не бояться брати на себе також і величезну відповідальність за життя українців.

Сьогодні розповідаємо про Ліну Костереву з 3-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (с. Жеребкове). “Рятувальну” кар'єру  жінка розпочала ще у 2008 році, будучи курсантом Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Закінчивши навчальний заклад та отримавши своє перше офіцерське звання, Ліна відправилася за розподілом до Бази ресурсного забезпечення та аварійно–рятувальних робіт ДСНС України (нині 3-й Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України). Будучи заступницею начальника  відділення радіаційного та хімічного захисту аварійно–рятувальної частини аварійно–рятувального загону, жінка створила в підрозділі атмосферу відкритості і довіри. Підлеглі характеризують пані Ліну як демократичного лідера і завжди можуть звернутися до неї за допомогою чи порадою.

У 2016 році Ліна Костерева була призначена на посаду начальника групи забезпечення життєдіяльності частини спеціалізованих рятувальних робіт аварійно–рятувального загону та отримала у своє підпорядкування не лише особовий склад, а й тяжку інженерну техніку, яку використовують для розчищення доріг та буксирування транспортних засобів під час ускладнення погодних умов.

Зараз пані Ліна проходить службу на посаді провідного фахівця відділу планування та контролю, де їй допомагає не лише багаторічний досвід роботи  на керівній посаді, а й коханий чоловік, який разом з нею служить в аварійно-рятувальній частині. Зізнається - свою професію дуже любить і неабияк тішиться тим, що може поєднати щасливу сім'ю та благородну справу — допомагати людям.

Друзі! Ми вже готуємо для вас нове надзвичайне знайомство з українськими рятувальницями. А для всіх, хто слідкує за нашими новинами  нагадуємо, що усі матеріали стосовно ґендерної політики Служби можна знайти за посиланням: http://www.dsns.gov.ua/ua/enderna-politika.html

костерева.jpg


   
Останні новини
23 Квітня17:23 Знам’янка: фахівці У ДСНС в області перевіряють лікувальні заклади щодо стану пожежної безпеки
23 Квітня14:42 Кіровоградський район: в рамках Дня цивільного захисту рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
23 Квітня14:34 Кіровоградський район: берегти власне майно від пожеж закликають громадян рятувальники
23 Квітня09:59 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!
23 Квітня09:58 23 квітня – Всеукраїнський день психолога
23 Квітня09:05 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 42 особи та ліквідували 2 тис. 440 пожеж
22 Квітня13:57 Увага! Попередження про заморозки на території Кіровоградської області
22 Квітня11:34 Увага! Попередження про пориви вітру на території області
22 Квітня11:17 Новгородківський район: рятувальники нагадали мешканцям правила безпеки у весняний період
22 Квітня08:56 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності
22 Квітня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
22 Квітня08:29 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
21 Квітня13:47 Кіровоградська область: начальник Управління Віталій Миронюк та особовий склад взяли участь у заходах Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
21 Квітня13:24 Кропивницький: фахівці Служби порятунку взяли участь у освітньому STEM-фестивалі на базі Льотної академії
21 Квітня10:31 Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія Олени Краснікової - диспетчерки з Київської області
Останні новини