ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Кропивницький: керівництво Управління взяло участь у засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 13.04.2018, 14:25

13 квітня під головуванням першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Управління ДСНС України в області представив заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Максим Крутінь, який виступив із доповіддю щодо заходів, які вживаються У ДСНС в області з метою протидії пожежам у лісових масивах Кіровоградщини.

Зокрема Максим Крутінь довів до присутніх аналітичні дані стосовно кількості пожеж в екосистемі, що виникли протягом минулого року, та зазначив, що у поточному році лісових пожеж не зафіксовано. Стосовно заходів протидії лісовим пожежам, заступник начальника Управління повідомив, що Управлінням ДСНС в області протягом минулого року було проведено відповідну роботу, а саме: забезпечено оперативне реагування у разі виникнення НС у лісових масивах; проведено рейдові перевірки щодо дотримання громадянами у лісових масивах та природних екосистемах вимог пожежної безпеки; практичні навчання щодо протидії пожежам у природних екосистемах; виготовлено та розміщено в обласних друкованих виданнях, у телепрограмах та на радіо застереження із дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, екосистемах та рекомендацій щодо дій у разі виникнення пожежі в лісовому масиві; постійно проводилась масово-роз'яснювальна робота з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, природних екосистемах, під час жнив тощо; екскурсії до пожежно-технічної виставки-музею У ДСНС України в області, громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» із залученням пожежно-рятувальної техніки; виготовлено та розповсюджено листівки протипожежної тематики в місцях масового перебування людей та розміщено постери з правил безпечної поведінки в лісових масивах і у період жнив тощо.

Крім того, Максим Крутінь надав пропозиції стосовно забезпечення пожежної безпеки лісових масивів протягом пожежонебезпечного періоду поточного року та підсумував, що пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС у Кіровоградській області готові до виконання завдань за призначенням.

 

Прес-служба У ДСНС в області

DSC_1441.JPGDSC_1459.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1461.JPG


   
Останні новини
23 Квітня17:23 Знам’янка: фахівці У ДСНС в області перевіряють лікувальні заклади щодо стану пожежної безпеки
23 Квітня14:42 Кіровоградський район: в рамках Дня цивільного захисту рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
23 Квітня14:34 Кіровоградський район: берегти власне майно від пожеж закликають громадян рятувальники
23 Квітня09:59 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!
23 Квітня09:58 23 квітня – Всеукраїнський день психолога
23 Квітня09:05 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 42 особи та ліквідували 2 тис. 440 пожеж
22 Квітня13:57 Увага! Попередження про заморозки на території Кіровоградської області
22 Квітня11:34 Увага! Попередження про пориви вітру на території області
22 Квітня11:17 Новгородківський район: рятувальники нагадали мешканцям правила безпеки у весняний період
22 Квітня08:56 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності
22 Квітня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
22 Квітня08:29 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
21 Квітня13:47 Кіровоградська область: начальник Управління Віталій Миронюк та особовий склад взяли участь у заходах Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
21 Квітня13:24 Кропивницький: фахівці Служби порятунку взяли участь у освітньому STEM-фестивалі на базі Льотної академії
21 Квітня10:31 Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія Олени Краснікової - диспетчерки з Київської області
Останні новини