ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Кропивницький: керівництво Управління взяло участь у засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 13.04.2018, 14:25

13 квітня під головуванням першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Управління ДСНС України в області представив заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Максим Крутінь, який виступив із доповіддю щодо заходів, які вживаються У ДСНС в області з метою протидії пожежам у лісових масивах Кіровоградщини.

Зокрема Максим Крутінь довів до присутніх аналітичні дані стосовно кількості пожеж в екосистемі, що виникли протягом минулого року, та зазначив, що у поточному році лісових пожеж не зафіксовано. Стосовно заходів протидії лісовим пожежам, заступник начальника Управління повідомив, що Управлінням ДСНС в області протягом минулого року було проведено відповідну роботу, а саме: забезпечено оперативне реагування у разі виникнення НС у лісових масивах; проведено рейдові перевірки щодо дотримання громадянами у лісових масивах та природних екосистемах вимог пожежної безпеки; практичні навчання щодо протидії пожежам у природних екосистемах; виготовлено та розміщено в обласних друкованих виданнях, у телепрограмах та на радіо застереження із дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, екосистемах та рекомендацій щодо дій у разі виникнення пожежі в лісовому масиві; постійно проводилась масово-роз'яснювальна робота з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, природних екосистемах, під час жнив тощо; екскурсії до пожежно-технічної виставки-музею У ДСНС України в області, громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» із залученням пожежно-рятувальної техніки; виготовлено та розповсюджено листівки протипожежної тематики в місцях масового перебування людей та розміщено постери з правил безпечної поведінки в лісових масивах і у період жнив тощо.

Крім того, Максим Крутінь надав пропозиції стосовно забезпечення пожежної безпеки лісових масивів протягом пожежонебезпечного періоду поточного року та підсумував, що пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС у Кіровоградській області готові до виконання завдань за призначенням.

 

Прес-служба У ДСНС в області

DSC_1441.JPGDSC_1459.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1461.JPG


   
Останні новини
17 Грудня09:29 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 813 пожеж
17 Грудня07:42 Рятувальники Луганщини отримали п'ять нових пожежних автомобілів
17 Грудня07:39 Рятувальники забезпечили пожежну і техногенну безпеку під час проведення Об'єднавчого Собору
17 Грудня07:35 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
15 Грудня11:17 Кіровоградська область: рятувальники нагадують громадянам про небезпеку під час перебування на кризі
15 Грудня08:25 У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на Київщині відкрито Музей цивільного захисту «Зірка Полин»
15 Грудня07:46 Важливо! Поради щодо поведінки при штормових попередженнях узимку
14 Грудня17:05 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня16:17 Рятувальники Кіровоградщини навчали громадян відповідально ставитися до пожежної безпеки у зимовий період
14 Грудня13:42 Кропивницький: рятувальники вчились прийомам психічної саморегуляції
14 Грудня11:24 Кропивницький: рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня11:00 Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!
14 Грудня09:06 Заступник начальника Управління у програмі «Тема дня» розповів про наслідки ускладнення погодних умов на території Кіровоградщини
14 Грудня08:02 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 7 годину 14 грудня)
14 Грудня07:45 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
Останні новини