ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4098

Останні новини

24 Липня18:06 Кропивницький: розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
24 липня відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України, на Кіровоградщині розпочались командно-штабні навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період». Проводить їх Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з обласною державною адміністрацією.
24 Липня17:33 Долинський район: малі відпочивальники з табору «Сонячний» засвоїли правила безпеки у літній період
Найкращий відпочинок для людини будь-якого віку – активний та багатий на нові враження. А для дітей такий релакс є найбільш корисним для всебічного розвитку. Зазвичай програми оздоровлення у дитячих літніх таборах дуже насичені, проте рятувальники – бажані гості у дитячих закладах, оскільки вони завжди знають, як розважити та дати корисні знання дітям різного віку. Наприклад, сценарій акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» побудований таким чином, щоб забезпечити можливість малечі активно рухатись, проявляти кмітливість, вправність та дізнаватись щось нове.
24 Липня15:44 Кіровоградська область: рятувальники продовжують застерігати громадян щодо пожежної небезпеки літнього періоду
З початку літнього пожежонебезпечного періоду рятувальники Кіровоградської області ведуть посилені роз’яснювальні заходи із громадянами з метою запобігання пожежам та іншим надзвичайним подіям. Для цього організовуються дискусійні майданчики із громадами селищних та сільських рад, керівниками фермерських та сільськогосподарських підприємств на тему правил пожежної безпеки у літній період.
24 Липня11:22 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 23 особи та ліквідували 2 тис. 581 пожежу
Впродовж минулого тижня (з 17.07 по 23.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
24 Липня09:24 Увага! Триває зернозбиральна кампанія
Вогонь у пору літньої спеки становить серйозну небезпеку для майбутнього врожаю. Збереження його від пожеж – завдання не лише хліборобів і працівників пожежно-рятувальної служби, але й усіх громадян. Пам’ятайте, що під час жнив не дозволяється: - робота тракторів, самохідних шасі, автомобілів та іншої збиральної техніки без капотів або з відкритими капотами (для запобігання потраплянню соломи на випускний колектор двигуна). На комбайнах та інших машинах з двигунами внутрішнього згоряння, які не мають капотів, випускний колектор повинен бути захищений металевим щитком, що закриває його вздовж усієї довжини зверху та збоку; - заправляння збиральної техніки у хлібних масивах.
23 Липня08:57 Рятувальники контролюють дотримання правил пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії
Головне завдання хліборобів у літній період - зберегти врожай та не дати йому перетворитися на попіл. В цій нелегкій справі аграріям активно допомагають і рятувальники. Аби попередити виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, по всіх регіонах проводяться інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки сільгосппідприємств.
23 Липня08:01 Увага! Жнива!
Жнива – найвідповідальніша пора у роботі хліборобів. Земля сторицею повертає трударям їхню працю, турботу і любов, які вони вкладали в неї впродовж цілого року. Тому так важливо зберегти все зібране, не втратити жодної зернини. ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЖНИВ: До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори – двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами). Трактористи, комбайнери, їхні помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.
22 Липня09:15 Кіровоградська область: рятувальники посилили заходи щодо профілактики пожеж
Профілактичні заходи щодо мінімізації кількості пожеж та інших надзвичайних подій у Кіровоградській області тривають. Рятувальники пожежно-рятувальних частин постійно зустрічаються з людьми та нагадують правила безпеки життєдіяльності. Зокрема 21 липня відпрацювання по усіх напрямках відбулись у Олександрійському, Бобринецькому, Новгородківському, Новоархангельському, Благовіщенському, Долинському та Устинівському районах.
21 Липня15:15 Кропивницький: проведено І-й етап конкурсу «Кращий начальник караулу-2017»
19 та 21 липня на базі спортивного комплексу Управління ДСНС в області проведено I-й етап конкурсу «Кращий начальник караулу». Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення ролі й авторитету начальників караулів, спонукання їх до постійного вдосконалення майстерності та високопрофесійного виконання функціональних обов’язків, запровадження в караулах передового досвіду підготовки особового складу та утримання пожежної і спеціальної техніки.
21 Липня12:37 Петрівський район: фахівці Служби порятунку провели широку роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки влітку
З метою посилення роботи щодо попередження пожеж та інших надзвичайних подій фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області щодня проводять просвітницькі заходи серед населення стосовно розповсюдження знань з безпеки життєдіяльності у побуті, під час жнив, відпочинку в лісі та біля водойм. Працівники Служби порятунку області зустрічаються з громадами селищних рад, з аграріями під час збирання врожаю, відвідують місця масового відпочинку громадян біля водойм та разом з лісниками та поліцейськими здійснюють рейдові перевірки у лісах.
21 Липня10:18 ДСНС України закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час пожежонебезпечного періоду!
На більшості території країни температурні показники вже досягли позначки у 30 градусів, і найближчими днями в Україні переважатиме по справжньому літня та посушлива погода. Тож, ховаючись від спеки, громадяни активно вирушать відпочивати на природу. Проте, варто пам'ятати, що влітку достатньо навіть одного непогашеного сірника, залишеного без нагляду багаття або плями від автомобільного мастила для того, щоб спровокувати масштабну пожежу на відкритій території. За статистикою, саме людська діяльність є основною причиною виникнення пожеж у природних екосистемах.
21 Липня09:12 Долинський район: рятувальники, лісівники та правоохоронці провели профілактичну роботу на території лісництва
Рятувальники спільно з працівниками лісового господарства та Національної поліції продовжують контролювати стан пожежної безпеки на території лісових масивів Кіровоградщини. Адже висока температура повітря, посушлива погода можуть стати одним з чинників виникнення пожеж у лісі. Однак чи не найбільшим ворогом лісу є людина: її безвідповідальне ставлення до пожежної безпеки, недотримання протипожежних вимог під час відпочинку чи діяльності. Тому порушників виявляють завчасно, проводячи рейди, та пояснюють громадянам, наскільки небезпечно залишати у лісі тліюче згарище, кидати недопалки тощо.
21 Липня09:05 Долинський район: рятувальники разом із аграріями дбають про захист врожаю від вогняної стихії
З метою запобігання пожежам на полях під час збирання та переробки нового врожаю, рятувальники здійснюють профілактичні заходи безпосередньо на ланах сільгосппідприємств, у місцях зберігання зернових культур та стоянки спецтехніки. Незважаючи на те, що на більшості жнивних полів Кіровоградщини вже практично зібрали врожай, відповідальність працівників аграрного сектора не зменшується, адже усе зібране збіжжя ще потрібно доправити на склади та забезпечити належні умови зберігання.
20 Липня17:50 Долинський район: рятувальники пояснили громадянам, як не потрапити в біду, відпочиваючи біля водойм
Спекотні дні якнайліпше підходять для відпочинку біля прохолодних ставків, річок, озер, якими багата Кіровоградщина. Від всепоглинаючої спеки думки плинуть повільно та не хочеться міркувати про важливі речі. Можливо через це відпочинок на воді інколи приносить людині не тільки полегшення від гарячого повітря, але й біду. Через власну необережність найчастіше стаються випадки загибелі громадян на водоймах.
20 Липня17:45 Долинський район: рятувальники відпрацьовують населені пункти з метою зменшення пожеж
За статистикою, пожежі є найбільш розповсюдженим видом надзвичайних подій, які виникають на території області. Стаються вони переважно через людську недбалість, часом через необачність або незнання і невиконання громадянами правил пожежної безпеки. Безжальний вогонь знищує майно, позбавляє даху над головою, завдає шкоди господарству, нерідко – відбирає життя. Щоб запобігти вогняному лихові, рятувальники активізували профілактичну роботу серед населення.
20 Липня10:46 Фахівці ДСНС контролюють дотримання пожежної безпеки в місцях збирання, зберігання та переробки продукції нового врожаю
Зберегти врожай та не дати йому перетворитися на попіл – головне завдання хліборобів у літній період. В цьому завданні аграріям активно допомагають і рятувальники. Аби попередити виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, по всіх регіонах проводяться інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки сільгосппідприємств.
19 Липня17:43 Кропивницький: начальник Управління Віталій Миронюк вручив офіцеру Служби порятунку нагороду
18 липня під час робочої наради начальник Управління ДСНС у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк вручив чергові звання начальникам пожежно-рятувальних підрозділів області та виконав ще одну приємну місію: вручив відзнаку Міністерства оборони України – нагрудний знак «Знак пошани» головному фахівцеві відділу реагування на надзвичайні ситуації У ДСНС в області капітану служби цивільного захисту Дмитрові Житнухіну.
19 Липня16:07 Олександрія: проведено роз’яснювальні бесіди з трудовими колективами підприємств та організацій
З метою запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них 19 липня фахівці Служби порятунку провели виступи в трудових колективах виробничого комплексу ПАТ «Оболонь», міської центральної бібліотечної системи, центральної районної лікарні, комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», районного будинку культури м. Олександрії на тему: «Правила пожежної безпеки у літній період».
19 Липня09:52 Бобринецький район: рятувальники надавали поради, які стануть в нагоді кожному громадянину
Побутові пожежі найчастіше виникають через необережність у поводженні з відкритим вогнем чи пожежонебезпечними предметами та сумішами, також стара або не професійно влаштована електропроводка може у будь-який момент спричинити загоряння.
19 Липня09:42 Бобринецький район: вогнеборці, лісники та поліцейські провели спільний рейд у місцевій лісосмузі
Зберегти ліс та інші зелені насадження від пожеж – спільне завдання рятувальників, лісників, поліцейських та усіх свідомих громадян, яким не байдуже, який спадок ми залишимо майбутнім поколінням, яким повітрям вони дихатимуть та якими краєвидами милуватимуться.
18 Липня16:06 Бобринецький район: рятувальники наголошують на обережності біля води
З початку року більше 20 осіб загинули на водоймах Кіровоградщини. У зв’язку з цим Служба порятунку закликає громадян бути вкрай обережними під час відпочинку на воді та суворо дотримуватись правил безпеки. Особливої уваги потребують малолітні діти, які через власну допитливість і непосидючість та брак батьківської уваги часто потрапляють у прикрі ситуації, зазнають травм або й гинуть.
18 Липня15:39 Бобринецький район: рятувальники закликають хліборобів подбати про захист врожаю від вогню
Літо – суворий екзаменатор пожежної безпеки, особливо, коли триває жнивна кампанія. Завдання кожного, хто причетний до цієї важливої справи, – докласти максимум зусиль, щоб не допустити пожеж під час збирання врожаю, зберігання та переробки. Саме з цією метою проводиться ряд профілактичних заходів як до початку жнив, у процесі, так і по завершенню, коли особливо висока ймовірність втратити все зібране через спалювання пожнивних залишків.
18 Липня14:13 Кропивницький: начальник Управління ДСНС в області перевірив строки та хід виконання будівельних робіт
Пріоритетним завданням для начальника Управління ДСНС у Кіровоградській області полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка є поліпшення умов життя особового складу. Тому насамперед у перші дні після виходу з планової відпустки він з новими силами особисто перевірив, як за його відсутності здійснювались роботи з реконструкції житлових приміщень колишнього гуртожитку 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кропивницького, в яких будуть мешкати 9 сімей рятувальників.
18 Липня14:07 Вільшанський район: фахівці Служби порятунку пояснили громадянам, як вберегтись від пожеж
17-18 липня рятувальники Вільшанського районного відділу здійснили широку роз’яснювальну роботу щодо правил безпеки влітку серед мешканців смт Вільшанки та сіл Осички, Калмазове, Йосипівка, Добре та Березова Балка Вільшанського району.
18 Липня09:04 Кіровоградська область: «Обережність та розважливість є запорукою безпеки» – переконують рятувальники громадян
Пожежі легше запобігти, ніж ліквідовувати її наслідки, які можуть бути непоправними для здоров’я, життя та майна людини. Звичайно, існують непереборні обставини, що спричиняють лихо, проте, як свідчить статистика, найчастіше пожежі стаються через необережність з вогнем, нехтування правилами безпеки у побуті чи пустощі дітей з вогненебезпечними предметами і речовинами.

    Твіт