ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4476

Останні новини

23 Листопада18:16 Кропивницький: начальник Управління Віталій Миронюк поспілкувався із відвідувачами пожежно-технічної виставки-музею
Протягом усього року пожежно-технічну виставку-музей Управління ДСНС України у Кіровоградській області відвідують діти різного віку, учнівська та студентська молодь з усієї області. 23 листопада до музею завітали учні гімназії імені Т.Г. Шевченка м. Олександрія. У ході екскурсії з юними гімназистами поспілкувався начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк.
23 Листопада14:13 Кіровоградська область: завдяки роботі рятувальників, громадяни замислюються щодо важливості обачної поведінки у побуті
23 листопада відбулось профілактичне відпрацювання у районних центрах – м. Світловодськ, м. Новоукраїнка та смт Устинівка Кіровоградської області. Фахівці Служби порятунку зокрема поінструктували громадян щодо правил поведінки в осінньо-зимовий період, особливо наголосивши на необхідності контролю за побутовими газовими, електричними чи пічними системами опалювання, адже саме через їхню несправність чи порушення правил експлуатації виникають загоряння в оселях.
22 Листопада15:28 Олександрія: перевірено готовність до дій за призначенням зведеного загону №2 Управління ДСНС в області
22 листопада в м. Олександрія відбулась перевірка Олександрійського зведеного загону №2, створеного для ліквідації наслідків надзвичайних подій чи ситуацій. Згідно з організаційною структурою загону до його складу входять сили та засоби 2-го ДПРЗ м. Олександрія, 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка, 17-ї ДПРЧ м. Світловодськ, 33-ї ДПРЧ смт Онуфріївка та 32-ї ДПРЧ смт Петрове.
22 Листопада12:38 Кропивницький: вихованці дошкільного закладу «Берізка» з користю провели час разом із рятувальниками
22 листопада фахівці Управління ДСНС в області завітали до вихованців дошкільного закладу «Берізка», що в обласному центрі, з навчально-розважальною програмою під назвою «Безпечна мандрівка». Програма заходу розроблена таким чином, щоб зацікавити малечу та сформувати свідоме ставлення до власної безпеки.
22 Листопада11:59 Готовність українських рятувальників до дій за призначенням допомагають перевірити регулярні тренування
Рятувальники ДСНС регулярно проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, фахівці ДСНС беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.
22 Листопада09:40 Заступник Голови Служби взяв участь у двосторонній зустрічі з представниками Генерального інспекторату з реагування на надзвичайні ситуації Міністерства внутрішніх справ Румунії
На запрошення Генерального інспекторату з реагування на надзвичайні ситуації Міністерства внутрішніх справ Румунії, з 21 по 22 листопада представники ДСНС України перебувають з робочим візитом у місті Сучава. Делегація українських рятувальників, яку очолив заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький бере участь у двосторонній зустрічі з представниками Генерального інспекторату з реагування на надзвичайні ситуації Міністерства внутрішніх справ Румунії.
22 Листопада09:01 Представники ДСНС України взяли участь у засіданні Національної консультативної групи в рамках програми PPRD East II
21 листопада у Києві відбулось четверте засідання Національної консультативної групи Програми Європейського Союзу PPRD East II за участі представників структурних підрозділів Європейської Комісії, ДСНС України та інших органів влади та наукових установ у сфері цивільного захисту. На початку зустрічі Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький зазначив, що міжнародний обмін досвідом у сфері управління ризиками катастроф є надзвичайно важливим для Служби.
21 Листопада14:33 Кіровоградська область: триває роз’яснювальна робота щодо правил безпеки в осінньо-зимовий період
21 листопада провели роз’яснювальну роботу з мешканцями житлового сектора рятувальники Олександрійського міськрайонного відділу та Вільшанського райвідділу Управління ДСНС в області. Зважаючи на підвищення рівня пожежної небезпеки у побуті у зв’язку з опалювальним сезоном, фахівці Служби порятунку зосередили увагу громадян на превентивних заходах, що врятують здоров’я, життя, майно та оселю.
21 Листопада12:46 Кропивницький: рятувальники взяли участь у заходах по відзначенню Дня Гідності та Свободи
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, який є символом прагнення народу до самовизначення як рівноправного серед інших народів світової арени, що було підтверджене двома знаковими подіями у новітній історії країни – Помаранчевою революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято запроваджене Указом Президента України від 13 листопада 2014 року.
21 Листопада11:17 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 73 тисячі вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб здійснено 130 виїздів, під час яких виявлено 571 боєприпас у тому числі 5 авіаційних бомб. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 73 тис. 709 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 429 авіаційних бомб.
21 Листопада10:21 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
Восени, із зниженням температурних показників значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.
21 Листопада09:23 На період відзначення Дня Гідності та Свободи рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
21 листопада, у період відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні Державна служба з надзвичайних ситуацій у посиленому режимі забезпечуватиме захист населення і територій держави від надзвичайних ситуацій, пожеж та інших небезпечних подій. В апараті Служби та її територіальних підрозділах на період масових заходів організовано цілодобову роботу оперативних груп, які здійснюватимуть моніторинг техногенної і пожежної обстановки на території України та координацію заходів оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі.
20 Листопада15:02 Благовіщенський район: мешканцям районного центру рятувальники нагадали правила безпеки в осінньо-зимовий період
Одним із дієвих превентивних методів щодо запобігання пожежам та іншим надзвичайним подіям чи ситуаціям є роз’яснювальна робота серед різних верств населення. Спілкуючись із людьми, рятувальники намагаються достукатись до свідомості якомога більшого числа мешканців житлових масивів, тому профілактичні заходи постійно проводяться у кожному районі Кіровоградської області. 20 листопада відпрацювали житловий сектор районного центру рятувальники Благовіщенського району.
20 Листопада10:19 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 819 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 13.11 по 19.11) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 217 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 37 осіб.
19 Листопада10:12 Вітання працівникам гідрометеорологічної служби
Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників гідрометеорологічної служби Українські гідрометеорологи повсякденно забезпечують органи державної влади та місцевого самоврядування, населення та галузі економіки гідрометеорологічною інформацією, прогнозами і попередженнями про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища. Важлива їх роль у забезпеченні необхідною інформацією Збройних Сил України, цивільної авіації.
19 Листопада10:01 В Україні відзначається День працівників гідрометеорологічної служби
Українська гідрометеорологічна служба бере свій організаційний початок з 1921 року, коли Декретом Ради Народних комісарів України від 19 листопада був створений Укрмет – центральна українська метеорологічна служба. Саме 19 листопада стало святковим днем для гідрометеорологів України з тих пір, як у 2003 році Указом президента України свято набуло статусу офіційного державного.
19 Листопада09:30 Рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності
Щодня фахівці ДСНС проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки, а також влаштовують громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. В рамках “Тижня знань з безпеки життєдіяльності”, надзвичайники також вирушають до шкіл та дитячих садочків, аби поспілкуватися з дітьми та педагогами про правила безпеки.
18 Листопада10:40 Кіровоградська область: завдяки рятувальникам громадяни зміцнили свої знання щодо правил поведінки в осінньо-зимовий період
17 листопада з метою широкого інформування населення щодо правил поведінки в осінньо-зимовий період відпрацювали житловий сектор рятувальники Голованівського та Олександрівського районів. Головна думка, з якою звертались до громадян ті, хто кожного дня стикається з вогнем та іншими небезпечними подіями, – лише особиста відповідальність кожного може гарантувати безпеку людині.
18 Листопада09:59 Рятувальники закликають українців дбати про пожежну безпеку у побуті!
Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України - є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі. Зважаючи на невтішну статистику, яка спостерігається з настанням опалювального сезону щодо кількості загиблих на пожежах у побуті українців, рятувальники посилюють профілактичні відпрацювання населених пунктів. Всього з початку року на території України у житловому секторі виникло вже понад 26 тисяч пожеж, на яких загинуло більше 1300 громадян. Лише за цей тиждень вогонь забрав життя вже майже 50 людей — моторошний показник байдужого ставлення українців до власної безпеки.
18 Листопада09:56 Все більше дівчат в ДСНС ламають стереотипи про те, що рятувальник — це суто чоловіча професія (ВІДЕО)
Відколи в Україні розпочався процес реформування системи МВС та імплементації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», межа між виконанням службових обов’язків чоловіків та жінок почала помітно стиратися. Сьогодні вже мало хто дивується, коли бачить жінку- офіцера поліції чи Нацгвардії. Нарівні з чоловіками, вони дбають про правопорядок і захищають Україну. В структурі Державної служби з надзвичайних ситуацій дівчата найчастіше обіймають посади диспетчера, психолога, інспектора або медика. Та все ж, трапляються випадки, які ламають загальноприйняті стереотипи про те, що рятувальник — це суто чоловіча професія. Вдягнувши форму, ці тендітні офіцери не бояться брати на себе також і величезну відповідальність за життя українців.
17 Листопада17:08 Кропивницький: для особового складу Служби порятунку проведено заняття з безпеки дорожнього руху
У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 17 листопада в актовій залі аварійно-рятувального загону спеціального призначення для особового складу Управління ДСНС в області було проведено заняття з безпеки дорожнього руху в осінньо-зимовий період.
17 Листопада09:49 Кіровоградська область: особовий склад Управління ДСНС в області та підпорядкованих підрозділів відпрацювали порядок дій за сигналом «Збір-аварія»
З метою підтримання постійної готовності до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації 17 листопада особовому складу Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів було оголошено сигнал «Збір-Аварія». Весь особовий склад прибув у визначені місця збору у встановлені терміни.
16 Листопада15:13 Кіровоградська область: органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки проводяться позапланові перевірки стану протипожежного захисту закладів охорони здоров’я та навчальних закладів
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 643-р та наказу ДСНС України від 22.09.2017 № 509 Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області розроблено та погоджено з обласною державною адміністрацією графік проведення перевірок стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності, розташованих на території області.
16 Листопада15:04 Кропивницький: під час Тижня безпеки дорожнього руху рятувальники спільно з поліцейськими проводять навчальні семінари
Наразі триває Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого фахівці Служби порятунку та патрульної поліції спільно проводять навчальні семінари з питань безпеки життєдіяльності. 16 листопада такий захід було проведено для школярів навчально-виховного комплексу № 34 – ліцею «Сучасник» та вихованців дошкільного навчального закладу «Берізка», що в обласному центрі.
16 Листопада14:19 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
16 листопада у Хмельницькому, на базі Національної академії Державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького стартувала Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни». Участь у заході беруть представники центральних органів виконавчої влади системи МВС та представники наукової спільноти. Обговорити проблеми інформаційної безпеки держави до Хмельницького прибули також і речники територіальних прес-служб та фахівці відділів комунікації із громадськістю Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

    Твіт